Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Ясногородська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04358833) був реорганізований і увійшов до складу Бишівської громади

Аналізи регуляторного впливу

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту регуляторного акту - проекту рішення сесії Ясногородської сільської ради„Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Ясногородської сільської ради  від 08.01.2019 року "Про доступ ло публічної інформації"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ясногородської сільської  ради від 08.01.2019 року "Про встановлення  тарифів на надання послуг по збору та вивозу твердих побутових відходів".

Аналіз регуляторного впливу «Про затвердження Положення про пайову участь замовників будівництва устворенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктурисела Ясногородка».

Аналіз регуляторного впливу та висновки комісії з проекту регуляторного акту "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Ясногородської сільської ради на 2020 рік"

Додаток 1 "Експертний висновок постійної депутатської комісії з питань бюджету"

Аналіз регуляторного впливу з проекту регуляторного акту"Про затвердження технічної  документації з нормативної грошової оцінки земель села Ясногородки Макарівського району Київської області"

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта-рішення сесії Ясногородської  сільської ради «Про оренду майна комунальної власності   Ясногородської територіальної громади »